Hayallerİnİze açılan kapı

Antalya Property, sektördeki uzun yıllara dayalı tecrübesi ile sunmuş olduğu tüm hizmetlerle, yüzlerce gayrimenkulü sahipleri ile buluşturmakta ve güvenilirlik, dürüstlük ve şeffaflık ilkeleri çerçevesinde ‘’Hayallerinize Açılan Kapı’’ olmaya devam etmektedir.

Filtre

Satılık
Kiralık
Kelepir
Proje

Konum

Oda sayı

1+1 2+1 3+1 4+1 5+1

Fiyat aralığı

M2

Hayallerİnİ takİp et

Antalya Property müşterileri, bir mülk almanın veya kiralamanın ötesinde; tutkuyla arzuladıkları, hayallerindeki yaşam tarzına kavuşmak üzere bir adım atmakta ve bütçelerine en uygun, en karlı yatırımı yapmaktadır.

Hakkımızda

Antalya Property, ev ya da iş yeri satın almak veya kiralamak isteyen alıcılara, modern ve prestijli gayrimenkul seçenekleri ile yeni trendlere uygun iç mekân çözümleri doğrultusunda müşteri odaklı deneyim sunmaktadır.

Daha fazla

Portföy

Antalya Property Gayrimenkul Ofisimizin ve web sitemizin önceliği, zengin portföyümüz sayesinde en güncel satılık, kiralık daireleri, iş yeri ve arsaları sizlere en iyi deneyimi yaşatacak şekilde sunmaktır.

Daha fazla

Hizmetler

Antalya Property ile kuracağınız ilk temasınızdan itibaren başlayan hizmetlerimiz, satış öncesinde başlamakta ve satış sonrasında da devam etmektedir; oturma izni vb. tüm evrak işlerinizden, farklı bir ülkedeki yaşama alışmanıza kadar her ihtiyacınızda yanınızdayız.

Daha fazla

Hayallerİne yatırım yap

Antalya Property, mülk alıcılarına; son on yılda yaşanan inşaat sektöründeki gelişmeler sonucunda birçok denizaşırı alıcı için cazibe noktası haline gelen Antalya’da karlı bir yatırım fırsatı, tüm yıl boyunca tatil seçeneği ve harika sıcak bir iklimde yaşamanın avantajını sunmaktadır.

Hayallerİnİ gerçekleştİrenler

Devam eden ve tamamlanan inşaat projelerimizi buradan fikir aşamasından son ürüne kadar takip edebilirsiniz.